Loading...
درباره ما2020-12-18T20:19:14-01:00

حمایت از کالای ایرانی.

مشاهده محصولات

درباره ما

شرکت پارس مهارت به عنوان یکی از معتبرترین تولید کنندگان تجهیزات هیدرولیکی از سال 1366 درعرصه تولید صنعتی حضوری فعال داشته است .

شرکت پارس مهارت به عنوان تولید کننده تجهیزات هیدرولیکی , با پشت سر گذاشتن مراحل اولیه تولید , امروز به عنوان طراح اصلی در صنعت تجهیزات هیدرولیکی به شمار می رود.

شرکت پارس مهارت با استفاده از دستواردهای فن آوری و با تجهیزات و ماشین آلات مدرن و اتکا به پرسنل فنی مجرب اقدام به تولید تجهیزات هیدرولیکی نظیر انواع شیرهای راه دهنده , شیرهای کنترل فشار , شیر های کنترل جریان , شیرهای یکسوکننده و صفحه زیر شیری نموده است و با تکیه بر مدیریت کیفیت کلیه محصولات خود را با گارانتی بلند مدت و خدمات پس از فروش به بازار عرضه می دارد .

تولیدات ما در زمینه های صنعت اعم از: صنعت کشاورزی , صنعت کشتی سازی و صنعت راه سازی در جرثقیل ها، جک های بالا برنده , ساخت ماشین آلات مورد استفاده قرار میگیرند.

شرکت‌ پارس مهارت یا این شرکت، با بهبود سطح طراحی و کنترل کیفی تولیدات ، به دنبال دستیابی به اهدافی مانند ارائه محصولات با بهترین کیفیت ، بالابردن راندمان کاری ، راهیابی به بازارهای جهانی و کسب رضایت مصرف کنندگان می باشد.

معتبر ترین ها

مصرف کننده های محصولات پارس مهارت